Czas na ślub

Jeśli widzieliście nasze portfolio, a chcielibyście się dowiedzieć jak pracujemy i na jakich zasadach, to jest to dobre miejsce aby zapoznać się z pakietami jakie przygotowaliśmy.

W każdym pakiecie reporterskim i plenerowym są obrobione zdjęcia w dużej rozdzielczości na pendrive oraz indywidualna galeria w internecie przez 2 miesiące.

Podana ilość zdjęć jaką otrzymacie do każdego pakietu, jest wybierana przez was ze wszystkich zdjęć jakie wykonamy na ślubie. Jeśli uznacie że taka ilość wam nie wystarcza, to istnieje możliwość dokupienia pozostałych zdjęć w bardzo przystępnej cenie.

Jedynym i słusznym sposobem rezerwacji u nas terminu, jest podpisanie umowy oraz wpłacenie pierwszej raty w wysokości 40% wartości wybranych pakietów. Drugą ratę zapłacicie już po ślubie.

Jesteśmy z Oleśnicy / Wrocławia, ale zdjęcia robiliśmy już w takich miastach jak: Łódź, Poznań, Kraków, Warszawa, Katowice, Słupsk, Kołobrzeg i wiele innych. Więc chętnie pojedziemy wszędzie tam, gdzie będzie taka potrzeba. Koszt dojazdu ustalamy indywidualnie.

Wszystkie pakiety reportażowe podzieliliśmy na czas pracy, to od Was zależy jak nim rozdysponujecie. Możecie wybrać tylko ślub i wesele, lub też zaszaleć i wybrać pakiet bez limitu godzin, gdzie będę z Wami na przygotowaniach od wczesnego ranka aż do końca wesela.

Jeśli chcielibyście aby na reportażu było dwoje fotografów, to jest to bardzo dobra myśl, ponieważ będąc razem najczęściej jesteśmy w dwóch różnych miejscach łapiąc tą samą sytuację co finalnie daje Wam zdjęcia z różnych perspektyw. Cena takiego reportażu jest wyższa o 50%. Na sesji plenerowej zawsze jesteśmy razem.

Pakiet 12

pakiet ten to 12 godz. pracy fotografa w wybranym zakresie godzinowym

W pakiecie:
- 150 zdjęć w dużej rozdzielczości na pendrive
- galeria w internecie przez 2 miesiące

Pakiet 8

pakiet ten to 8 godz. pracy fotografa w wybranym zakresie godzinowym

W pakiecie:
- 100 zdjęć w dużej rozdzielczości na pendrive
- galeria w internecie przez 2 miesiące

Pakiet 6

pakiet ten to 6 godz. pracy fotografa w wybranym zakresie godzinowym

W pakiecie:
- 80 zdjęć w dużej rozdzielczości na pendrive
- galeria w internecie przez 2 miesiące

Sesja narzeczeńska

Tą sesję robimy przed ślubem, a zdjęcia możecie wykorzystać na prezent dla rodziców w dniu ślubu w ramach podziękowań. Jest to też dobry sposób aby poznać się wcześniej, zobaczycie jak pracujemy, co może zaowocować lepszą współpracą już na ślubie.

W pakiecie:
- 40 zdjęć w dużej rozdzielczości na pendrive
- galeria w internecie przez 2 miesiące

Sesja plenerowa

Trwa około 1 godziny i wykonujemy ją w jednym ustalonym miejscu

W pakiecie:
- 40 zdjęć w dużej rozdzielczości na płycie
- galeria w internecie przez 2 miesiące

Sesja plenerowa Max

Trwa około 3 godzin i wykonujemy ją w kilku ustalonych miejscach

W pakiecie:
- 80 zdjęć w dużej rozdzielczości na płycie
- galeria w internecie przez 2 miesiące